Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > STU9N60M2
STU9N60M2
STMicroelectronics
STU9N60M2
paramters produkcie
VGS (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (maks.)
±25V
Technologia
MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet
IPAK (TO-251)
Seria
MDmesh™ II Plus
RDS (Max) @ ID, Vgs
780 mOhm @ 3A, 10V
Strata mocy (max)
60W (Tc)
Opakowania
Tube
Package / Case
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Inne nazwy
temperatura robocza
150°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds
320pF @ 100V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs
10nC @ 10V
Rodzaj FET
N-Channel
Cecha FET
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Spust do źródła napięcia (Vdss)
600V
szczegółowy opis
N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C
5.5A (Tc)