Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > STY60NM50
STY60NM50
STMicroelectronics
STY60NM50
paramters produkcie
VGS (th) (Max) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (maks.)
±30V
Technologia
MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet
MAX247™
Seria
MDmesh™
RDS (Max) @ ID, Vgs
50 mOhm @ 30A, 10V
Strata mocy (max)
560W (Tc)
Opakowania
Tube
Package / Case
TO-247-3
Inne nazwy
temperatura robocza
150°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
42 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds
7500pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs
266nC @ 10V
Rodzaj FET
N-Channel
Cecha FET
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Spust do źródła napięcia (Vdss)
500V
szczegółowy opis
N-Channel 500V 60A (Tc) 560W (Tc) Through Hole MAX247™
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C
60A (Tc)