Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > TMBYV10-40FILM
TMBYV10-40FILM
STMicroelectronics
TMBYV10-40FILM
paramters produkcie
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli
550mV @ 1A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks)
40V
Dostawca urządzeń Pakiet
MELF
Prędkość
Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria
Opakowania
Cut Tape (CT)
Package / Case
DO-213AB, MELF
Inne nazwy
Temperatura pracy - złącze
-65°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Typ diody
Schottky
szczegółowy opis
Diode Schottky 40V 1A Surface Mount MELF
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr
500µA @ 40V
Obecny - Średnia Spirytus (Io)
1A