Dom > Produkty > Ochrona obwodu > TVS - Tyrystory > SMP100LC-65
SMP100LC-65
STMicroelectronics
SMP100LC-65
STMicroelectronics
TRISIL 100A 65V BIDIRECT SMB
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Stan Wyłączony
65V
Napięcie - Breakover
85V
Seria
SMP, TRISIL™
Opakowania
Cut Tape (CT)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Inne nazwy
Ilość elementów
1
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs)
400A
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs)
100A
Obecny - trzymaj (Ih)
150mA
Pojemność
90pF