Dom > Produkty > Układy scalone > PMIC - Regulatory napięcia - liniowe > KF25BDT-TR
KF25BDT-TR
STMicroelectronics
KF25BDT-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Spadek napięcia (Max)
0.7V @ 500mA
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed)
2.5V
Napięcie - Wyjście (Max)
Napięcie - wejściowa (maks)
20V
Dostawca urządzeń Pakiet
DPAK
Seria
Funkcje ochronne
Over Current, Over Temperature
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia
Fixed
Konfiguracja wyjściowa
Positive
Inne nazwy
KF25BDTTR
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów
1
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
50 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA DPAK
Obecny - Dostawa (Max)
12mA
Current - Spoczynkowy (Iq)
1mA
Obecny - Wyjście
500mA