Dom > Produkty > Dyskretne produkty półprzewodnikowe > Tyrystory - SCR > BTW67-600
BTW67-600
STMicroelectronics
BTW67-600
STMicroelectronics
IC SCR 50A 600V RD91-3
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max)
1.9V
Napięcie - Stan Wyłączony
600V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks)
1.3V
Dostawca urządzeń Pakiet
RD91
Seria
Rodzaj SCR
Standard Recovery
Opakowania
Bulk
Package / Case
RD-91
Inne nazwy
BTW67-600-ND
BTW67600
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania
Chassis Mount
szczegółowy opis
SCR 600V 50A Standard Recovery Chassis Mount RD91
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max)
50A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max)
32A
Obecny - Off State (max)
10µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
580A, 610A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks)
150mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks)
80mA