Dom > Produkty > Układy scalone > PMIC - Regulatory napięcia - liniowe > L4931CD33
L4931CD33
STMicroelectronics
L4931CD33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SO
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Spadek napięcia (Max)
0.8V @ 250mA
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed)
3.3V
Napięcie - Wyjście (Max)
Napięcie - wejściowa (maks)
20V
Dostawca urządzeń Pakiet
8-SO
Seria
Funkcje ochronne
Over Current, Over Temperature
Opakowania
Tube
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia
Fixed
Konfiguracja wyjściowa
Positive
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów
1
Rodzaj mocowania
Surface Mount
szczegółowy opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SO
Obecny - Dostawa (Max)
6mA
Current - Spoczynkowy (Iq)
1mA
Obecny - Wyjście
250mA