Dom > Produkty > Układy scalone > Wbudowany - Mikrokontrolery > STM32L151CCT6
STMicroelectronics
STM32L151CCT6
STMicroelectronics
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd)
1.8 V ~ 3.6 V
Dostawca urządzeń Pakiet
48-LQFP (7x7)
Prędkość
32MHz
Seria
STM32L1
Wielkość pamięci RAM
32K x 8
Typ pamięci programu
FLASH
Rozmiar pamięci programu
256KB (256K x 8)
Peryferia
Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Opakowania
Tray
Package / Case
48-LQFP
Inne nazwy
STM32L151CCT6-ND
Typ oscylatora
Internal
temperatura robocza
-40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O
37
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta
30 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Rozmiar EEPROM
8K x 8
szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)