Dom > Produkty > Układy scalone > PMIC - Regulatory napięcia - liniowe > LF18CPT-TR
STMicroelectronics
LF18CPT-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Spadek napięcia (Max)
0.7V @ 200mA (Typ)
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed)
1.8V
Napięcie - Wyjście (Max)
Napięcie - wejściowa (maks)
16V
Dostawca urządzeń Pakiet
PPAK
Seria
Funkcje ochronne
Over Current, Over Temperature
Opakowania
Cut Tape (CT)
Package / Case
TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia
Fixed
Konfiguracja wyjściowa
Positive
Inne nazwy
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów
1
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
50 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA PPAK
Obecny - Dostawa (Max)
12mA
Current - Spoczynkowy (Iq)
1mA
Obecny - Wyjście
500mA