Dom > Produkty > Dyskretne produkty półprzewodnikowe > Tyrystory - TRIAC > BTA40-600B
BTA40-600B
STMicroelectronics
BTA40-600B
STMicroelectronics
TRIAC 600V 40A RD-91
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Stan Wyłączony
600V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks)
1.3V
triaka
Standard
Dostawca urządzeń Pakiet
RD91
Seria
Opakowania
Bulk
Package / Case
RD91-3 (Insulated)
Inne nazwy
497-2417-ND
BTA40600B
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis
TRIAC Standard 600V 40A Chassis Mount RD91
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max)
40A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
400A, 420A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks)
80mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks)
50mA