Dom > Produkty > Dyskretne produkty półprzewodnikowe > Diody prostownicze - pojedyncze > SMBYT03-400
SMBYT03-400
STMicroelectronics
SMBYT03-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli
1.5V @ 3A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks)
400V
Dostawca urządzeń Pakiet
SMC
Prędkość
Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria
Odwrócona Recovery Time (TRR)
60ns
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Inne nazwy
Temperatura pracy - złącze
-40°C ~ 150°C
Lead free / RoHS Compliant
Typ diody
Standard
szczegółowy opis
Diode Standard 400V 3A Surface Mount SMC
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr
10µA @ 400V
Obecny - Średnia Spirytus (Io)
3A