Dom > Produkty > Układy scalone > PMIC - Regulatory napięcia - liniowe > LM140LAH-15
LM140LAH-15
IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
    paramters produkcie
    Spadek napięcia (Max)
    2V @ 1A
    Napięcie - Wyjście (Min / Fixed)
    15V
    Napięcie - Wyjście (Max)
    Napięcie - wejściowa (maks)
    35V
    Dostawca urządzeń Pakiet
    TO-39-3
    Seria
    Funkcje ochronne
    Over Temperature, Short Circuit
    Opakowania
    Bulk
    Package / Case
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    Typ wyjścia
    Fixed
    Konfiguracja wyjściowa
    Positive
    Inne nazwy
    LM140LAH-15-ND
    temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
    Ilość Regulatorów
    1
    Rodzaj mocowania
    Through Hole
    Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
    Standardowy czas oczekiwania producenta
    6 Weeks
    Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
    szczegółowy opis
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3
    Obecny - Dostawa (Max)
    4.5mA
    Current - Spoczynkowy (Iq)
    3mA
    Obecny - Wyjście
    100mA