Dom > Produkty > Ochrona obwodu > TVS - Diody > 1.5KE440A
1.5KE440A
STMicroelectronics
1.5KE440A
paramters produkcie
Napięcie - Reverse patowa (typ)
376V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp
776V
Napięcie - podziały (min)
418V
Kanały jednokierunkowe
1
Rodzaj
Zener
Dostawca urządzeń Pakiet
DO-201
Seria
1.5KE, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających
No
Moc - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Opakowania
Tape & Box (TB)
Package / Case
DO-201AA, DO-27, Axial
Inne nazwy
1.5KE440A-ND
temperatura robocza
Rodzaj mocowania
Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
30 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs)
13A (8/20µs)
Pojemność @ Częstotliwość
360pF @ 1MHz