Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
paramters produkcie
Rodzaj
Tolerancja
±1%
Dostawca urządzeń Pakiet
Rozmiar / Wymiar
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Zastawianie
Unshielded
Seria
1210R
oceny
P @ Częstotliwość
30 @ 2.5MHz
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD
Inne nazwy
1210R-104F TR 2000
temperatura robocza
-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń
Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta
36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test
2.5MHz
Indukcyjność
100µH
Wysokość - Siedzą (Max)
0.101" (2.57mm)
Częstotliwość - samorezonansowa
8MHz
szczegółowy opis
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR)
13 Ohm Max
Aktualna ocena
120mA