Dom > Produkty > Ochrona obwodu > TVS - Diody > SMBJ10A-TR
SMBJ10A-TR
STMicroelectronics
SMBJ10A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 10V 21.7V SMB
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Reverse patowa (typ)
10V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp
17V
Napięcie - podziały (min)
11.1V
Kanały jednokierunkowe
1
Rodzaj
Zener
Dostawca urządzeń Pakiet
SMB (DO-214AA)
Seria
SMBJ, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających
No
Moc - Peak Pulse
600W
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Inne nazwy
temperatura robocza
-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs)
37A