Dom > Produkty > Dyskretne produkty półprzewodnikowe > Tyrystory - TRIAC > BTB04-600SL
BTB04-600SL
STMicroelectronics
BTB04-600SL
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max)
10mA
Napięcie - Podział
TO-220AB
Typ tranzystora
Logic - Sensitive Gate
Seria
Rodzaj SCR
35A, 38A
Stan RoHS
Bulk
Polaryzacja
TO-220-3
Inne nazwy
BTB04-600SL-ND
BTB04600SL
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
11 Weeks
Numer części producenta
BTB04-600SL
Rozszerzony opis
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-220AB
Opis
Obecny - Trip (It)
15mA
Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs)
600V
Obecny - Off State (max)
4A
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks)
1.3V