Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > ACST12-7SG-TR
ACST12-7SG-TR
STMicroelectronics
ACST12-7SG-TR
paramters produkcie
Napięcie - Stan Wyłączony
700V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks)
1V
triaka
Logic - Sensitive Gate
Dostawca urządzeń Pakiet
D2PAK
Seria
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Surface Mount
szczegółowy opis
TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max)
12A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
120A, 126A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks)
30mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks)
10mA