Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > BTA24-600CW
BTA24-600CW
STMicroelectronics
BTA24-600CW
paramters produkcie
Napięcie - Stan Wyłączony
600V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks)
1.3V
triaka
Alternistor - Snubberless
Dostawca urządzeń Pakiet
TO-220AB
Seria
Snubberless™
Opakowania
Tube
Package / Case
TO-220-3
Inne nazwy
497-2419-5-ND
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
szczegółowy opis
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max)
25A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
250A, 260A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks)
50mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks)
35mA