Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > BYT30P-400
STMicroelectronics
BYT30P-400
paramters produkcie
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli
1.5V @ 30A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks)
400V
Dostawca urządzeń Pakiet
SOD-93-2
Prędkość
Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria
Odwrócona Recovery Time (TRR)
100ns
Opakowania
Tube
Package / Case
SOD-93-2
Temperatura pracy - złącze
-40°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Typ diody
Standard
szczegółowy opis
Diode Standard 400V 30A Through Hole SOD-93-2
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr
35µA @ 400V
Obecny - Średnia Spirytus (Io)
30A