Dom > Produkty > Ochrona obwodu > TVS - Tyrystory > LCP12-150B1RL
STMicroelectronics
LCP12-150B1RL
STMicroelectronics
THYRISTOR 45A 8SOIC
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Stan Wyłączony
Napięcie - Breakover
Seria
LCP
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Inne nazwy
LCP12150B1RL
Ilość elementów
1
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs)
45A
Obecny - trzymaj (Ih)
150mA
Pojemność
60pF