Dom > Produkty > Ochrona obwodu > TVS - Diody > SMBJ26CA-TR
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Napięcie - Reverse patowa (typ)
26V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp
42.1V
Napięcie - podziały (min)
28.9V
Rodzaj
Zener
Dostawca urządzeń Pakiet
SMB (DO-214AA)
Seria
SMBJ, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających
No
Moc - Peak Pulse
600W
Opakowania
Cut Tape (CT)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Inne nazwy
temperatura robocza
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs)
14.9A