Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > ESDALC12-1T2
ESDALC12-1T2
STMicroelectronics
ESDALC12-1T2
paramters produkcie
Napięcie - Reverse patowa (typ)
10V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp
20V
Napięcie - podziały (min)
12V
Kanały jednokierunkowe
1
Rodzaj
Zener
Dostawca urządzeń Pakiet
SOD-882
Seria
ESDA, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających
No
Moc - Peak Pulse
50W
Opakowania
Cut Tape (CT)
Package / Case
SOD-882
Inne nazwy
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs)
1A (8/20µs)
Pojemność @ Częstotliwość
15pF @ 1MHz