Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > FERD30H60CTS
FERD30H60CTS
STMicroelectronics
FERD30H60CTS
paramters produkcie
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli
585mV @ 15A
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks)
60V
Dostawca urządzeń Pakiet
TO-220AB
Prędkość
Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria
Package / Case
TO-220-3
Inne nazwy
Temperatura pracy - złącze
175°C (Max)
Rodzaj mocowania
Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta
15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Typ diody
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
szczegółowy opis
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 15A Through Hole TO-220-3
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr
170µA @ 60V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode)
15A