Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > FP2-V100-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V100-R
Bussmann (Eaton)
paramters produkcie
Rodzaj
Wirewound
Tolerancja
±15%
Dostawca urządzeń Pakiet
Rozmiar / Wymiar
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Zastawianie
Unshielded
Seria
FLAT-PAC
oceny
P @ Częstotliwość
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
Nonstandard
Inne nazwy
FP2-V100
FP2-V100-ND
FP2-V100-R-ND
temperatura robocza
-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń
Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta
13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test
1MHz
Indukcyjność
100nH
Wysokość - Siedzą (Max)
0.197" (5.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa
szczegółowy opis
100nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR)
0.28 mOhm
Aktualna ocena
37A
Obecny - Nasycenie
40A