Dom > Produkty > Układy scalone > PMIC - Regulatory napięcia - liniowe > L5150CJTR
L5150CJTR
STMicroelectronics
L5150CJTR
STMicroelectronics
IC REG LIN 5V 150MA POWERSSO-12
Bezołowiowa / zgodna z RoHS
paramters produkcie
Spadek napięcia (Max)
0.5V @ 150mA
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed)
5V
Napięcie - Wyjście (Max)
Napięcie - wejściowa (maks)
40V
Dostawca urządzeń Pakiet
PowerSSO-12
Seria
Funkcje ochronne
Over Temperature, Short Circuit
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
PowerSSO-12
PSRR
48dB (100Hz)
Typ wyjścia
Fixed
Konfiguracja wyjściowa
Positive
Inne nazwy
L5150CJTR-ND
temperatura robocza
-40°C ~ 150°C
Ilość Regulatorów
1
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta
16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS
Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA PowerSSO-12
Obecny - Dostawa (Max)
4.2mA
Current - Spoczynkowy (Iq)
80µA
Obecny - Wyjście
150mA