Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > LDS3985PU18RY
LDS3985PU18RY
STMicroelectronics
LDS3985PU18RY
paramters produkcie
Spadek napięcia (Max)
0.25V @ 300mA
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed)
1.8V
Napięcie - Wyjście (Max)
Napięcie - wejściowa (maks)
6V
Dostawca urządzeń Pakiet
6-DFN (3x3)
Seria
Automotive, AEC-Q100
Funkcje ochronne
Over Temperature
Opakowania
Cut Tape (CT)
Package / Case
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia
Fixed
Konfiguracja wyjściowa
Positive
Inne nazwy
temperatura robocza
-40°C ~ 85°C (TJ)
Ilość Regulatorów
1
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL)
3 (168 Hours)
szczegółowy opis
Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 6-DFN (3x3)
Obecny - Dostawa (Max)
300µA
Current - Spoczynkowy (Iq)
150µA
Obecny - Wyjście
300mA