Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > SM15T30CA
SM15T30CA
STMicroelectronics
SM15T30CA
paramters produkcie
Napięcie - Reverse patowa (typ)
25.6V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp
53.5V
Napięcie - podziały (min)
28.5V
Rodzaj
Zener
Dostawca urządzeń Pakiet
SMC
Seria
SM15T, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających
No
Moc - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Opakowania
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Inne nazwy
SM15T30CA-ND
temperatura robocza
-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs)
187A (8/20µs)