Dom > Produkty > Układy scalone > Atosn STCOK. > STGIPS10K60T
STGIPS10K60T
STMicroelectronics
STGIPS10K60T
paramters produkcie
Napięcie - Izolacja
2500Vrms
Napięcie
600V
Rodzaj
IGBT
Seria
SLLIMM™
Package / Case
25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
szczegółowy opis
Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Aktualny, bieżący
10A